| Brand | Dell |
| Processor | 11th Generation Intel® Core™ i7-1165G7 (12 MB Cache, 4 Core, 8 Threads, 2.80 GHz to 4.70 GHz, 17.5W) |
| Memory | 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 3200Mhz Non-ECC, SODIMM |
| Storage | M.2 2280 512 GB, Gen 3 PCIe x4 NVMe, Solid State Drive |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Display | 15.6″FHD, 16×9, 1920×1080, 250 nit, WVA, 45% NTSC, 60Hz, Non-Touch, IR Camera&Mic, WLAN&WWAN Capable |
| Graphics | NVIDIA T500 2GB GDDR6 |
| Wireless & Camera | Intel Wi-Fi 6 AX201 Wireless Card with Bluetooth 5.2, 720p at 30 fps, widescreen HD RGB camera |
| Audio & Speakers | Stero speakers with Realtek Waves MaxxAudio® Pro, 2 W x 2 W = 4 W total Dual-array microphones |
| I/O Ports | 1 RJ-45 Ethernet port 1 USB 3.2 Gen 2 Type A port 1 USB 3.2 Gen 2 Type A port with PowerShare 2 Thunderbolt 4 USB-C ports with Power-in 1 HDMI 2.0 port 1 Universal audio port |
| Battery /Battery Life | 4-cell 63 Whr Lithium Ion battery with ExpressCharge, 90W Type-C Epeat Adapter |
| Weight | 1.58 kg (3.5 lb |
| Dimension WxDxH | Front height: 10.8 mm (0.42″); Rear height: 14.4 mm (0.56″) Width: 358 mm (14.09″) Depth: 232 mm (9.13″) Weight: 1.58 kg (3.5 lb) |
| Warranty | 3 Year Warranty |
HP 34" E34M G4 WQHD USB-C
2.500,00 د.إ Original price was: 2.500,00 د.إ.1.815,00 د.إCurrent price is: 1.815,00 د.إ.
HP ZBook Firefly 14 G8
5.700,00 د.إ Original price was: 5.700,00 د.إ.3.295,00 د.إCurrent price is: 3.295,00 د.إ.
DELL PRECISION 3560
6.599,00 د.إ Original price was: 6.599,00 د.إ.5.645,00 د.إCurrent price is: 5.645,00 د.إ.
Intel® Core™ i7 1165G7 Processor, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA T500 2GB GDDR6 Graphics, 15.6″ FHD, Windows 10 Pro, 3 Year Warranty
| Brand |
Dell |
|---|---|
| Condition |
New |
SKU:
NVIDIA T500
Categories: Computer & Laptops, Mobile Workstations
Description
