| Brand | Hp |
| Display Size | Display size (diagonal): 34″, Display size (diagonal): 86.36 cm (34″) Panel technology: VA |
| Panel | VA |
| Connectivity | 4 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate, 1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate (up to 65W USB Power Delivery, Alt Mode DisplayPort™ 1.4), 1 RJ-45, 1 DisplayPort™ 1.2, DisplayPort™ and HDMI, 1 HDMI 2.0, 1 x 3.5 mm Audio Jack (Audio In/Out Combo) |
| Resolution | 3440 x 1440 |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Camera & Speaker | Camera: 5MP, Speaker output power: 2 x 5 W |
| Power Consumption | 185 W (maximum), 65 W (typical), 0.5 W (standby) |
| Weight | 11.98 kg |
| Dimension HxDxW | 80.83 x 23.3 x 54.32 cm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
HP ZBOOK STUDIO G8
10.000,00 د.إ Original price was: 10.000,00 د.إ.7.115,00 د.إCurrent price is: 7.115,00 د.إ.
DELL PRECISION 3560
6.599,00 د.إ Original price was: 6.599,00 د.إ.5.645,00 د.إCurrent price is: 5.645,00 د.إ.
HP 34″ E34M G4 WQHD USB-C
2.500,00 د.إ Original price was: 2.500,00 د.إ.1.815,00 د.إCurrent price is: 1.815,00 د.إ.
CONFERENCING Monitor, 3 Year Warranty | 40Z26AS#ABV
| Brand |
HP |
|---|---|
| Condition |
New |
SKU:
40Z26AS#ABV
Categories: Monitors, PC Components
Description
