| Brand | Hp |
| Processor | Intel® Core™ i7-11850H processor (2.7 GHz, up to 5.1 GHz with Turbo Boost, 12 MB cache, 6 core, supports Intel® vPro® Technology |
| Memory | 32 GB DDR4-2933 non-ECC SDRAM Memory soldered down. Supports dual channel memory |
| Storage | 512 GB PCIe NVMe SSD |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Display | 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX A3000 6GB |
| Wireless & Camera | Intel® AX201 Wi-Fi 6 (2×2) and Bluetooth® 5 Combo, vPro 720p HD IR camera with Temporal Noise Reduction |
| Audio & Speakers | Audio by Bang & Olufsen, stereo speakers (2 tweeters & 2 woofers), HP World Facing Microphone dual array digital microphones, functions keys for volume up and down, combo microphone/headphone jack, HD audio with 150Hz Bass Roll off |
| I/O Ports | Right side:1 power connector; 1 HDMI or 1 Mini DisplayPort™; 2 SuperSpeed USB Type-C® 10Gbps signaling rate Left side:1 headphone/microphone combo; 1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (charging) |
| Battery/Battery Life | Long Life 83Whr Fast Charge 6 cell Battery HP Smart 150 W External AC Power Adapter; HP Slim Smart 200 W External AC Power Adapter |
| Weight | Starting at 1.79 kg |
| Dimension WxDxH | 35.4 x 23.46 x 1.79 cm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
HP ZBOOK STUDIO G8
9.500,00 د.إ Original price was: 9.500,00 د.إ.6.215,00 د.إCurrent price is: 6.215,00 د.إ.
HP 34" E34M G4 WQHD USB-C
2.500,00 د.إ Original price was: 2.500,00 د.إ.1.815,00 د.إCurrent price is: 1.815,00 د.إ.
HP ZBOOK STUDIO G8
10.000,00 د.إ Original price was: 10.000,00 د.إ.7.115,00 د.إCurrent price is: 7.115,00 د.إ.
Intel® Core™ I7 11850H, 32GB RAM, 512GB SSD, RTX A3000 6GB Graphics, 15.6″ FHD Display, Windows 10 Pro, 3 Year Warranty | 30N07AV
| Brand |
HP |
|---|---|
| Condition |
New |
SKU:
30N07AV
Categories: Computer & Laptops, Mobile Workstations
Description
