| Brand | Hp |
| Display Size | Display size (diagonal): 24″, Display size (diagonal): 60.96 cm (24″), Panel technology: IPS 1, Display features: Low blue light mode; Anti-glare, Color gamut: 99% sRGB |
| Panel | IPS |
| Connectivity | VGA, 1 USB Type-B, 1 DisplayPortâ„¢ 1.2 (with HDCP support), 1 HDMI 1.4 (with HDCP support), 4 USB-A 3.2 Gen 1 |
| Resolution | 1920 x 1200 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Power Consumption | 53 W (maximum), 36 W (typical), 0.5 W (standby) |
| Weight | 6.06 kg |
| Dimension HxDxW | 53.2 x 20.69 x 50.96 cm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
WACOM Intuos Midium Pistachio | CTL-6100WLE-N
900,00 د.إ Original price was: 900,00 د.إ.495,00 د.إCurrent price is: 495,00 د.إ.
HP 21.5" E22 G5 FHD
1.200,00 د.إ Original price was: 1.200,00 د.إ.605,00 د.إCurrent price is: 605,00 د.إ.
HP 24″ E24i G4 WUXGA (VGA,HDMI,DP,USB)
1.200,00 د.إ Original price was: 1.200,00 د.إ.605,00 د.إCurrent price is: 605,00 د.إ.
Monitor , 3 Year Warranty | 9VJ40AS#ABV
| Brand |
HP |
|---|---|
| Condition |
New |
SKU:
9VJ40AS#ABV
Categories: Monitors, PC Components
Description
