| Brand | Dell |
| Display Size | Native Resolution: Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz Display Type: LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix, Diagonal Size: 23.8″, Panel Type: IPS, Aspect Ratio: 16:9, Contrast Ratio: 1000:1, Brightness: 250 cd/m² |
| Panel | Panel Type: IPS |
| Connectivity | 1 x DisplayPort version 1.2 (HDCP 1.4), 1 x HDMI port version 1.4 (HDCP 1.4), 1 x DisplayPort (Out) with MST, 1 x USB Type-B (USB3.2 Gen1) upstream port, 2 x SuperSpeed USB 5Gbps (USB 3.2 Gen1) downstream port, 2 x SuperSpeed USB 5Gbps (USB 3.2 Gen1) downstream port with BC1.2 charging capability at 2A (maximum), 1 x 3.5mm headphone jack |
| Resolution | 1920×1080 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Camera & Speaker | Built-in Camera:- yes, Speaker:- stereo |
| Power Consumption | Input Voltage: AC 100-240 V (50/60 Hz), Power Consumption (On mode): 12.6 W, Power Consumption (Max): 82 Watt, Power Consumption Stand by: 0.3 Watt, Power Consumption Sleep: 0.3 Watt, Power Consumption (Off Mode): 0.3 Watt |
| Weight | 6.02 kg |
| Dimension HxDxW | 21.2 in x 7.1 in x 19.5 in – with stand |
| Warranty | 3 Year Warranty |
DELL 27" Video Conferencing Monitor 3 Year Warranty | C2723H
1.300,00 د.إ Original price was: 1.300,00 د.إ.1.045,00 د.إCurrent price is: 1.045,00 د.إ.
Samsung S3 S31C 24
550,00 د.إ Original price was: 550,00 د.إ.375,00 د.إCurrent price is: 375,00 د.إ.
Dell 24 C2423H
1.200,00 د.إ Original price was: 1.200,00 د.إ.965,00 د.إCurrent price is: 965,00 د.إ.
Video Conferencing Monitor 3 Year Warranty | C2423H
| Brand |
Dell |
|---|---|
| Condition |
New |
SKU:
C2423H
Categories: Monitors, PC Components
Description
