| Brand | Hp |
| Display Size | Display size (diagonal): 31.5″, Display size (diagonal): 80 cm (31.5″), Panel technology: IPS |
| Panel | IPS |
| Connectivity | HDMI, USB-C, DisplayPort |
| Resolution | 3840 x 2160 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Power Consumption | 210 W (maximum), 39 W (typical), 0.5 W (standby) |
| Weight | 8.4 kg |
| Dimension HxDxW | 71.4 x 22.7 x 60.34 cm |
| Warranty | 3 Year Warranty |
WACOM Cintiq Full HD 16 | DTK1660K0B
3.100,00 د.إ Original price was: 3.100,00 د.إ.2.525,00 د.إCurrent price is: 2.525,00 د.إ.
WACOM Intuos Midium Pistachio | CTL-6100WLE-N
900,00 د.إ Original price was: 900,00 د.إ.495,00 د.إCurrent price is: 495,00 د.إ.
HP 32″ E32K G5 4K USB-C
2.900,00 د.إ Original price was: 2.900,00 د.إ.2.045,00 د.إCurrent price is: 2.045,00 د.إ.
Monitor, 3 Year Warranty | 6N4D6AS#ABV
| Brand |
HP |
|---|---|
| Condition |
New |
SKU:
6N4D6AS#ABV
Categories: Monitors, PC Components
Description
